X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
X

Treimine

Meie masinapargis on 13 treipinki , mis võimaldavad töödelda detaile maksimaalse läbimõõduga 350 mm ja pikkusega 600 mm. Tööriistamagasini saab eelpaigaldada kuni 12 kuni 24 erinevat lõikeinstrumenti, millest osad on omakorda motoriseeritud. Mõned meie treipinkidest on kahespindlilised , mis võimaldab samaaegselt pingis töödelda kahte detaili (ühe detaili kahte erinevat poolt).
 • Treimine
  • Treipink väikeseeriate valmistamiseks
   Prototüüpide ja väikeseerias toodete valmistamiseks kasutame tsükkel - programeerimisega treipinki.
  • Ühespindliline treipink
   Tagamaks kiiremad tsükliajad oleme arendanud palju spetsiaalseid lahendusi detailide kinnitamiseks, mis lühendavad märkimisväärselt masina seisuaega töötsüklite vahel
  • Kahespindliline treipink
   Horisontaalses töötlemiskeskuses saab samaaegselt töödelda kahte erinevat detaili ja eelhäälestada selleks kuni 24 erinevat tööriista

Freesimine

Meie masinapargis on 7 freespinki, mis võimaldavad töödelda detaile , mõõduvahemikus 1500 x 700 x 500 mm. Tööriistamagasini saab eelpaigaldada kuni 30 erinevat lõikeinstrumenti. Erinevaid pöördlaudu kasutades saab detaile töötlemise ajal samaaegselt kahe telje ümber pöörata.

Pinnaviimistlus

Kaasates kontrollitud koostööpartnereid , saame pakkuda töödeldud detailidele erinevaid pinnakatteid või pinnaviimistlusviise, millised suurendavad nende korrosioonikindlust, vähendavad hõõrdetegurit või parandavad lihtsalt detailide esteetilist külge.

Kontroll ja logistika

Oleme spetsialiseerunud kõrgete täpsusnõuetega detailide valmistamisele. Seetõttu kuuluvad meie seadmeparki mitmesugused täppismõõteriistad ja seadmed, et protsessi kvaliteeti pidevalt kontrollida ja vajadusel ka klientidele mõõteraportid väljastada. Klientide soovi korral korraldame kauba lähetuse kas nende kesklattu või otse teistesse sihtkohtadesse üle maailma.
 • Kvaliteedi kontroll
  • Kvaliteedi kontroll saadab tootmisprotsei juba ostukomponentide saabumise hetkest. Me registreerime kõik mittevastavusjuhtumid erinevates tootmisprotsessi etappides. Sellest lähtuvalt määratleme kriitilisemad protsessi osad ja suuname rohkem kontrollressurssi just probleemsematesse lõikudesse. Kokkuleppel klientidega teostame üksikutele operatsioonidel või lõpptoodetele ka 100 kontrolli kindlaks määratud metoodika kohaselt.
 • Mõõtelabor
  • Kõiki mõõteseadmeid ja mõõteriistu kalibreeritakse regulaarselt.
 • Logistika
  • Meil on head koostööpartnerid, kelle abil leida erinevas mahus kaupadele kiiruse ja maksumuse mõttes sobivam lähetamise viis igasse maailma nurka.