X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
X
13.08.2019

Militaarsõidukite osad

Väikeste tootmispartiide puhul on õhukeseseinalisi ja ruumilisi detaile sageli otstarbekas valmistada täismaterjalist toorikust lõiketöötlemise teel, kuna nii jäävad ära suured kulud nt valuvormidele või stantsidele. Suurt kõlapinda võitev 3-D printimine ei ole täna enamikes kohtades veel tõsiseltvõetav alternatiiv oma kõrgema hinna ja prinditud detailide väiksemate tugevusnäitajate tõttu.

TAGASI
13.08.2019

Kõrgpinge seadmete osad

Detaile on töödeldud mõlemalt poolt ja nende valmistamiseks annavad meie kahespindlilised treipingid eelise nii täpsuses kui valmistamiskiiruses.

TAGASI
22.03.2019

Akupank

Toote valmistamisel on kasutatud materjali, mille mõõdud temperatuuri muutusel väga vähesel määral muutuvad. Toote valmistamistäpsus peab olema väga kõrge, kuna järgmiseid tööetappe teostab robot.

TAGASI
22.03.2019

Sõidukite haakesüsteemide osad

Detailide kvaliteedist sõltub väga suuresti ohutu liiklus. Iga detail saab unikaalse numbri ja selle kasutamist määravate mõõtude jooksvad väärtused kogutakse koondprotokolli.

TAGASI
22.03.2019

Tööriistade osad

Iga selline detail on ainulaadne ja keeruline – kõikides külgedes kümneid astmeid, avasid ja keermestatud avasid. Täpne peab olema juba esimene detail, sest see ongi ainuke. Kui töötlemisel juhtub viga, läheb see väga kalliks maksma.

TAGASI
22.03.2019

Valandite või sepiste ületöötlus

Keerulise geomeetriaga detailide vamistamisel on mõistlik kasutada toorikuna valandeid või sepiseid – nii on materjali kogus, mis lõikamise teel eemaldada tuleb, väiksem.

TAGASI
22.03.2019

Operatsioonilaudade koostude ületöötlus

Igas detaili küljes paiknevad kõrge täpsusega avad, kuhu pärast töötlemist paigaldatakse pöördteljed. Detail on võtmetähtsusega operatsioonilaua pööramisel ja kallutamisel. Kui arstid teevad vastutusrikast tööd, ei tohi midagi kinni kiiluda ega loksuda!

TAGASI
22.03.2019

Metroorongide elektrikilpide komponendid

Keerulise geomeetriaga ning paljude töödeldud sisepindadega detaili valmistamiseks kulub töötlemiskeskuses tunde. Toorik lõigatakse välja paksust alumiiniumplaadist vesilõikusega.

TAGASI
22.03.2019

Liftide osad

Kõrghoonete liftid peavad tänapäeval liikuma kiiresti ja hääletult mida oleks võimatu saavutada ilma kõrge täpsuseta detailideta nende ajamites.

TAGASI
22.03.2019

Meditsiiniseadmete osad

Meditsiiniseadmetes kasutatakse materjalina laialdaselt roostevaba terast. See materjal on eriliselt sitke ja põhjustab lõikeinstrumentide suurt kulumist. Et tagada kõrged täpsusnõuded tuleb töö tulemust tavapärasest tihedamalt kontrollida ja vahetada lõikeinstrumendid enne, kui nende kulumine hakkab toote kvaliteeti mõjutama.

TAGASI